XVI. Všesokolský slet 1 – 6 července 2018 EDEN ARENA – PRAHA – 100. výročí vzniku Československa

Dne 5-6. července 2018 proběhla hromadná vystoupení XVI. Všesokolského sletu na stadionu ve Vršovicích v Praze. Poděkování za nácvik a vystoupení, které ocenili jak diváci na stadionu spontánním potleskem, tak všichni kdo sletová vystoupení viděli.

Sokolská skladba pro Mladší žactvo „DĚTI TO JE VĚC“,
Seniorská skladba „PRINCEZKA REPUBLIKA

Paní Hana Horáková z Loukova, nacvičila pod Sokolem Bystřice pod Hostýnem skladbu pro Mladší žactvo „ DĚTI TO JE VĚC“, hudba: Jaroslav Uhlř, Zdeněk Svěrák. V této skladbě cvičilo 8 dětí z Bystřice pod Hostýnem, které vystoupily v Praze. Cvičební náčiní oranžový míč, skládací žíněnky.

Paní Horáková cvičila i sokolskou skladbu pro seniory „ PRINCEZNA REPUBLIKA“
hudba: Karel Hašler.

Česká asociace sport pro všechny (ČASPV) vystoupila 5. července 2018 jako host na XVI. VŠESOKOLSKÉM SLETU s vlastní skladbou: “ GYMNASTICKÝ SEN“ hudba: Felix Slováček

Zlínský kraj v Praze reprezentovalo 10 žen, za ASPV LOUKOV skladbu cvičila Marie Florecová. ČASPV ve skladbě“ GYMNASTICKÝ SEN „ zacvičilo v Praze celkem 355 žen, 75 mužů z celé České republiky. Cvičební náčiní pro ženy „ žluté a červené sítě“, cvičební náčiní pro muže hůlky na“ nordic walking“

Společnou myšlenkou skladby všech cvičenců: Pohyb je pro nás pramenem potěšení, zdravého života a společné sdílení radosti. Někdy víc sníme, než stíháme, ale dohromady proměníme své sny ve skutečnost.

Za ASPV Loukov Marie Florecová